Mezunlar

Şu anda 150.000’den fazla kişinin bulunduğu KU Mezunlar Ağı ile bağlantınızın bir sonucu olarak, öğrencilik döneminizden mezun olarak mezuniyet sonrası deneyiminize kadar Göyce Zengezur Üniversitesi’un desteği ve olanakları devam ediyor.

Göyce Zengezur Devlet Üniversitesi Mezununları

Online Göyçe Zengezur Üniversitesi öğrencimizle en büyük üniversitelerden biriyiz.

Göyçe Zengezur Üniversitesi 2023 yılında kamu yararına kurulmuş ve dünya çapında tanınmaktadır. Muhteşem tarihimiz boyunca çok çeşitli akademik fırsatlara erişim sunmuştur. Üniversite, yüksek öğretimde dünya lideri olarak sektörde değişime öncülük etmiştir.

Avantajların ve Ayrıcalıkların Keyfini Çıkarın

Gzu'daki Restoranda %15 İndirim

Öğrencilerimiz için indirimli fırsatlarımız Dünya genelindeki zincir restoranlarla yaptığı anlaşmalarla keyifli tatil günlerini için fırsatlar sunmaktadır

Gzu Fitness'ta %40 İndirim

Spora Destek Öğrencilerimiz boş zamanları iyi ve sağlıklı değerlendirmesi nedeniyle Dünya genelinde yaptığı antlaşmalarla öğrencilerimize indirim fırsatları sağlamaktadır.

Ücretsiz Kütüphane Erişimi

DİJİTAL Kütüphane Ögrencilerimizin bilgiye erişmesini kolay hale getirmek için geleneksel kütüphanelerin teknoloji ile birleşimi sonucu ortaya çıkmış bir üründür. Temelinde sosyal sorumluluk yatan Dijital Kütüphane; toplumun kitaplara kolay erişimini sağlayarak kültür seviyesini artırmayı hedefliyoruz.

Mehmet Ali ARSLAN

Göyce Zengezur Üniversitesi Üniversite Kurucusu

Göyce Zengezur Üniversitesi Mütevelli Heyeti;Değerli Hocalarım,
Sevgili Öğrencilerim,

Üniversitemiz üreteceği bilgi süreçleri ve bilgi ekonomisi dahilinde ülkemize, şehrimize değer katacak çalışmalarıyla öne çıkacak bir ekosistemi inşa ederek, Ar-Ge ve Ür-Ge süreçlerine katkıda bulunarak “gelişimci”, “girişimci”, “yenilikçi” ve “rekabetçi” bir anlayışla ulusal ve uluslararası alanda kendini gösterecektir. Üniversitemiz, etik kurallar, insan hakları ve hukuka uygunluk süreçlerinden ayrılmadan genç kuşakların en iyi şekilde yetişmelerini hedef edinecektir.

Yolumuz Açık Olsun.

× WhatsApp