Göyce Zengezur Devlet Üniversitesi’a Başvur

Nasıl Başvuru Yapılacağına İlişkin Detay

Yarınları daha iyi hale getirmek için dünyayı değiştirmeye odaklanan şehrin kalbindeki üniversitede okumak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Öğrencileri seçmek için özel formüller kullanmıyoruz. Topluluğumuza uygun, çeşitli geçmişlere sahip öğrencileri seçmek için akademik ve kişisel her başvuru sahibinin başvurusuna bakarız. Şehrin kalbinde üniversite okumak istiyorsanız.

Eğitim Hizmetleri

Göyce Zengezur Devlet Üniversitesinin Online’dır.
Kullanıcı dostu ara yüz ve hızlandırılmış işlemler
Video, belge ya da internet üzerindeki bir link ile eğitim içeriği ekleme.

Uluslararası Merkezler

Göyce Zengezur Devlet Üniversitesi Uluslararası Eğitim Merkezleri ile ortaklaşa düzenlediği bir çok etkinlikleri bulunmaktadır.Onlien Eğitim yanı sıra uygulamalı eğitimleri bu merkezlerde verilmektedir.

Lisans ve Yüksek Lisans

Göyce Zengezur Devlet Üniversitesi Lisans programı ve Lisansüstü eğitiminde değişik programlarda eğitim vermektedir.

Üniversite hayatı

Üniversite Hayatı Göyce Zengezur Devlet Üniversitesi’nde Örgün öğretim imkânlarını karşılamak amacıyla Üniversite Kamp organizasyonu yaparak öğrencileri bir araya getirerek sosyal paylaşım ve etkinlik, kültürel bağı destekler.

Başvuru Süreci

1

Eğitim Dili

Eğitim Dili Türkçe olup danışmanlar Türk’tür ve Türkiye’nin seçkin akademisyenlerinden oluşmaktadır. İngilizce altyapısı şart değildir; program ve ders içeriklerine göre Öğretim Görevlileri bu konuda öğrencileri yönlendirmektedir. Online Başvuru Formunu doldurarak hemen kayıt başvurunuzu yapabilir, Göyce Zengezur Devlet Üniversitesi ilk adımınızı atabilirsiniz.

2

Kayıt Belgeleri

Fakültelerimize kayıt için aşağıdaki belgeler ile birlikte kayıt bedeli ve ilk eğitim taksidi dekontunun Türkiye Enformasyon Ofisine gönderilmesi gerekmektedir.
* Nüfus Cüzdanı Örneği
* Bir önceki mezun olunan okuldan alınan diploma ya da mezuniyet belgesi

3

Materyaller

Yüksek Lisans için ilgili Transkriptler (yalnızca Yüksek Lisans başvuruları için)

İlk Bilmeniz Gerekenler

Göyce Zengezur Devlet Üniversitesi Üniversity’nin üç derecesinin herhangi birine veya tümüne başvuran öğrenciler için Ortak Başvuru gereklidir. Kampüsünüzü ve ilgilendiğiniz programları seçebileceksiniz.

İhtiyacın olacak :

  • Ortak Uygulama Okul Raporunuzu dolduracak ve resmi lise transkriptinizi sunacak olan danışman veya diğer okul temsilcisi için iletişim bilgileri.
  • Öğretmen Değerlendirme formunu dolduracak bir (veya en fazla iki) öğretmenin iletişim bilgileri.
  • Geri ödemesiz 50 $ başvuru ücreti. Başvuru ücretini ödeyemeyen öğrenciler ücret muafiyeti talebinde bulunabilirler.
× WhatsApp